102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

Zgorzała gm. Lesznowola
Dodane: Wtorek, 28 Kwiecień, 2026  18:28
999 000 zł
10742 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:93 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2021
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł.
(*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli)

Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wprowadzenia Zgorzała, ul. Storczykowa

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ten nowoczesny segment w Zgorzale to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, spokój i szybki dojazd do Warszawy.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

powierzchnia: 93 m² (102,85 m² ze skosami)
rok budowy: 2021 nowoczesne budownictwo
stan: gotowy do zamieszkania
słoneczna ekspozycja południowa jasne wnętrza przez cały dzień
funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń
ogródek z widokiem idealny na relaks
możliwość parkowania 2 samochodów przed domem

Lokalizacja idealny balans natury i miasta:
Zgorzała to spokojna, zielona okolica, doskonała dla rodzin i osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku, bez rezygnacji z wygody.

W pobliżu:

zaledwie 300 m do przystanku autobusowego
ok. 2 km do SKM/KM szybki dojazd do Warszawy
szybki wyjazd na trasę S7
2,5 km do Biedronki
10 min do sklepów typu Castorama i Leroy Merlin

Rekreacja i natura na wyciągnięcie ręki:

9 min do Jeziora Zgorzała pomosty, ścieżki spacerowe, cisza i przyroda
13 min do Lasu Kabackiego idealne miejsce na spacery, rower czy jogging

Komfort na co dzień:

ogrzewanie gazowe wygodne i ekonomiczne
solidna konstrukcja z cegły trwałość na lata

Dlaczego warto?
To dom dla osób, które chcą po prostu wejść i mieszkać bez kompromisów. Świetna lokalizacja, nowoczesne wykonanie i dostęp do natury sprawiają, że to oferta, która szybko znika z rynku.